štvrtok 12. marca 2009

Cebit 2009

Ako sme Vás už informovali, wificentrum.com sa zúčastnilo aj tohtoročného CeBIT-u v Hannoveri. Na tejto svetovej výstave sme prezentovali výhradne výrobky, ktoré priamo vyrábame. Od nastaršieho po najmladší sú to: Antény RF elements, Passive PoE, Nanobracket, LocoBracket a hlavne tohtoročnú novinku StationBox.


V anténach sme predstavili novú anténu so ziskom cca 33 dBi, ktorá vznikla v úzkej kooperácií s tradičným Slovenským výrobcom antén - firmou CSAT. Túto anténu už mohli vidieť aj účastníci výstavy Elektro EXPO koncom februára 2009 v Bratislavskej Inchebe. Jedná sa o špičkovú anténu určenú na tie najdlhšie spoje. Svojimi parametrami je to aktuálne najvýkonnejšia anténa na trhu. V ponuke Wificentra sa objaví už čoskoro. Tešiť sa môžete na výborný pomer cena/výkon pri tejto anténe.

Passive PoE alebo napájanie po ethernetovom kábli nie je potrebné bližšie predstavovať - azda len poznámka, že wificentrum.com toto riešenie začalo ponúkať ako prvé úž od marca 2006. Inovatívnosť našeho riešenia spočíva v priamej integrácii LAN káblov a napájacieho konektora s káblom do vtedy už známeho PoE injektora/splitra. Odpadla tak potreba prepojovacích káblov pre napájanie a pripojenie k PC/AP.

Nastaviteľné držiaky NanoBracket a LocoBracket sú určené predovšetkým pre produkty od Ubiquiti Networks. Jedná sa o jednoduchý držiak pre inštaláciu produktov NanoStation a Nanostation LOCO na stenu alebo na konzolu. Držiak je vybavený guľovým čapom, a ten umožňuje nasmerovanie produktu ktorýmkoľvek smerom v rozsahu cca 90°, a to vo všetkých 3 osiach.Najnovší prírastok je outdoor enclosure StationBox, určený pre WISP. Viac informácií o tomto produkte zverejníme na našich stránkach už čoskoro. Zatial si môžete pozrieť základné informácie na stránke v angličtine.

Pozrite si dalšie fotky z našej prezentácie na tohtoročnom CEBIT-e

Žiadne komentáre: