utorok 12. júla 2011

EasyBracket

EasyBracket ™ je univerzálny držiak vyrobený z ABS plastu. EasyBracket ™ je tým pravým riešením pre bezpečnú a rýchlu inštaláciu bezdrôtových CPE, antén, kamier a ďalších zariadení na stenu alebo stožiar. RF elements predstavuje EasyBracket, univerzálny držiak z UV odolného ABS plastu. EasyBracket je riešením väčšiny problémov, ktoré sa vyskytujú pri použití oceľových držiakov. Pozrite sa na najdôležitejšie funkcie:

Nízka hmotnosť
easybracket nízka hmotnosť


Vzhľadom k tomu, EasyBracket je vyrobený z UV stabilizovaného materiálu ABS plastu, je veľmi ľahký. Nízka hmotnosť nielen znižuje celkovú záťaž stožiaru, ale to je zdrojom významných úspor na náklady na dopravu, a úspory nákladov na prepravu, že vaši zákazníci platiť. EasyBracket je zabalené v sáčku retailovom balení, diely sú zložené do veľmi kompaktného tvaru. V jednom kartóne je 50 ks EasyBracketov toré tvoria iba 20% hmotnosti /objemu v porovnaní s konvenčnými držiakmi vyrobené z pozinkovanej ocele. Môžete ušetriť stovky eur na prepravných poplatkoch.


Bezproblémová inštalácia na zateplené steny
easybracket inštalácia na zateplené steny


Vzhľadom k svojej nízkej hmotnosti a rozšírenú kontaktnú plocha, EasyBracketu je mimoriadne vhodný pre použitie na zateplené steny. Izolácia/zateplenie je celosvetový trend v úsporách energie, a stále viac a viac zákazníkov rieší problém s inštaláciou zariadení na izolované steny. S EasyBracketom možnosť poškodenia povrchu je výrazne nižšia ako u konvenčných oceľových konzol. Svetlo šedá farba EasyBracketu je nerušivá - neutrálna a decentná pre väčšinu fasád.


Už žiadna korózia !!!
easyBracket už žiadna korózia


Korózia nielen poškodzuje materiál, ale tiež nevyzerá dobre. Držiaky z pozinkovanej ocele sú často zle pozinkované na vnútorných povrchoch. Voda, kyslík a gravitácia robia svoju prácu veľmi dobre - výsledky sú nielen skorodované konzoly, ale aj škaredé hrdzavé škvrny na stene, fasáde alebo stĺpe. To nie je prípad EasyBracketu, kde je korózia vylúčená. EasyBracket je vyrobená z UV stabilizovaného ABS plastu.


Montáž na stenu alebo stožiar
easybracket inštalácia na stožiar


EasyBracket prichádza v dvoch verziách - v základnej verzii s možnoťou inštalácie na stenu a vo verzii EasyBracket Universal kde je možné inštalovať ako na stenu tak aj na stožiar alebo konzolu. EasyBracket Universal umožňuje natáčanie v 8 krokoch / každý po 22,5 ° /, tak to môže byť namontovaný aj na iné než zvislé stožiare, konzoly. Záťaž je dimenzovaná na max 10kg, čo EasyBracket ideálnym riešením pre moderné kompaktné bezdrôtové zariadenia, prístupové body, kamery a rôzne spotrebiče.

Žiadne komentáre: